دانلود فیلم Extinction 2015

5.8 / 10 از 14,738
امتیاز 2 از 5 با 1 رای
1 بار برنده جایزه و 3 بار نامزد دریافت جایزه.
کارگردان :
ستارگان :
Clara Lago , Jeffrey Donovan , Matthew Fox , Quinn McColgan
خلاصه داستان :
persian
english
9 سال پس از شیوع یک بیماری که باعث می شود انسان ها تبدیل به موجودی هار شوند، پارتیک، جک و لو، یک دختر 9 ساله، جان سالم به در برده اند و در محلی پوشیده از برف زندگی می کنند. با این حال میان جک و لو یک تنفر خاصی وجود دارد که آنها را از یکدیگر جدا نگه می دارد. زمانی که دوباره سر و کله‌ی انسان های آلوده پیدا می شود، آن دو باید کینه هایشان را پشت سر بگذارند تا از کسی محافظت کنند که برایشان بیشتر از هرچیزی ارزش دارد...
Nine years after an infection turns most of the humanity into rabid creatures, Patrick, Jack and Lu, a nine-year-old girl, survive in seeming peace and calm in the forgotten snow-covered town of Harmony. We nonetheless sense that something terrible happened between Patrick and Jack because a deep hate keeps them apart. When the infected appear again, Patrick and Jack will have to leave behind all rancor to protect the one being who means more to them than anything else.
بخش دانلود
زیرنویس کیفیت : Bluray 1080p حجم : 1.99 گیگابایت رزولیشن : 1920×1080
زیرنویس کیفیت : Bluray 720p حجم : 999.11 مگابایت رزولیشن : 1280×720
نظرات کاربران
برای ثبت نظر خود باید ثبت نام کنید یا وارد شوید
  • bluewater512a چهارشنبه , 26 ژوئن 2019 امتیاز کاربر به ویدئو : 10 از 4 پاسخ
    0

    با سلام. فیلم چندان خوبی نبود با حداقل هنرپیشه از نظر تعداد سعی کرده بود تصویری از ژانر ترسناک رو بنمایش بذاره. چندان هم ترسناک نبود. نمره ۴ از ۱۰ به این فیلم.