به این مطلب امتیاز دهید !
امتیاز 5 از 5 با 2 رای

دنباله‌ی فیلم «قطار بوسان» ساخته می‌شود

دوشنبه-۲۹ مرداد,۱۳۹۷ 123 بازدید دسته بندی :

دنباله‌ی یکی از پرفروش‌ترین آثار سینمایی کشور کره جنوبی تولید می‌شود. «قطار بوسان» (Train to Busan) که هجوم زامبی‌ها را از نگاه مسافرین یک قطار به تصویر کشید در سال ۲۰۱۶ در سراسر دنیا ۹۳.۱ میلیون دلار فروخت و به یازدهمین فیلم پرفروش تاریخ کره تبدیل شد.

«یئون سانگ-هو» کارگردان این فیلم در مصاحبه با «مترو» تأیید کرده است که در حال حاضر بر روی توسعه دنباله‌ای برای این اثر کار می‌کند. فیلمبرداری این پروژه تحت نام انگلیسی «شبه‌جزیره» (Peninsula) از نیمه‌ی اول سال آینده میلادی کلید می‌خورد.

فیلمساز کره‌ای در خصوص مراحل پیشرفت فیلم می‌گوید، «فیلم هنوز مراحل پیش‌تولید را سپری می‌کند، بنابراین هنوز هیچ تصمیمی اتخاذ نشده است. تنها نسخه‌ی پیش‌نویس اولیه‌ی فیلمنامه موجود است و نام احتمالی «شبه‌جزیره».»

به نظر می‌رسد که داستان قسمت دوم فیلم در همان دنیای «قطار بوسان» روی دهد، اما لزوماً سرنوشت کاراکترهای قبلی را دنبال نمی‌کند زیرا همانگونه که کارگردان تأکید می‌کند «گونگ یو» و سایر بازیگران قسمت قبلی بازنخواهند گشت.

سانگ-هو پس از «قطار بوسان» ژانویه گذشته فیلمی ماوراءالطبیعی به نام «سایکوکینسیس» را روی پرده داشت اما در گیشه کره تنها ۹۹۰۱۱۱ بلیت فروخت و ۶.۶۲ میلیون دلار درآمد کسب کرد.

مطالب پیشنهادی

نظرات کاربران
برای ثبت نظر خود باید ثبت نام کنید یا وارد شوید